Justice League Filminin 2. Tanitim Videosu

20/04/2017
1759 Görüntüleme

Justice League’nin ilk fragmanında, dünya yeni bir tehlike ile karşı karşıyadır ve dünyayı kurtarmak için çeşitli kahramanları biraraya getirmek Bruce Wayne ve Diana Prince’e kalmıştır.

Fragmanda Bruce Wayne (Ben Affleck), Wonder Woman’a (Gal Gadot) bir tehdit geldiğini ve hazır olmaları gerektiğini söylüyor. Aquaman (Jason Momoa) The Flash (Ezra Miller) ve Cyborg (Ray Fisher), gibi karakterlerle bol miktarda aksiyon yüklü şeyleri filmde bir araya getiriyorlar. Buna ek olarak, Lois Lane (Amy Adams) ve Komiser Gordon (J.K. Simmons)’ın da bazı görüntülerine filmde denk geliyoruz.

Zack Snyder’ın yönettiği Justice League, Marvel’ın süper kahramanlar Avengers filmine bir cevabı diyebiliriz. Neyse ki, bu yeni fragmada, çok daha hafif ve daha eğlenceli bir duruş getirerek ilk Justice League fragmanındaki bu eğilimini devam ettiren sahneler mevcut.

İlk fragmanı hakkında konuşacak olursak. Yönetmen Zack Snyder yaklaşmakta olan film Justice League’in ilk fragmanını piyasaya sürdüğünde oluşan şok şu: Harika görünmesi! Fragmanda, Bruce Wayne (Ben Affleck)’le başlar ve muhtemelen Warner Bros’un The Avengers filmine cevap niteliğinde olacağını düşündüren savaşçıları bir araya getiren Aquaman’ı avlar. Neredeyse tüm büyük isimleri görüyoruz; Cyborg, Wonder Woman ve The Flash da dahil olmak üzere (Süpermen’in kendisi, henüz bilinmeyen nedenlerden dolayı kayıp).

Man of Steel ve devamı çoğunlukla acayip, kasvetli hisleri nedeniyle eleştiriliyor olsa da, Justice League, Suicide Squad’tan feyz almış gibi görünüyor. Kısacası, Marvel’ın süper kahraman filmleriyle mükemmelleştirdiği film aslında eğlenceli olabilirmiş gibi görünüyor. Tabii ki, Zack Snyder’ın filmlerinin çoğu zaman harika fragmanlara sahip olduğunu ve bir Comic-Con’da Hall H’den çok, çizgi roman kitlesi yaratmanın daha uygun olduğunu unutmamak önemlidir.

Justice League, 17 Kasım 2017’de sinemalarda!

İlginizi Çekebilir

Sevgi Elde Etmenin Sapkın Bir Yolu: Öldürme Üzerine Kısa Bir Film (1988)
Akademi
674 görüntüleme
Akademi
674 görüntüleme

Sevgi Elde Etmenin Sapkın Bir Yolu: Öldürme Üzerine Kısa Bir Film (1988)

Elif Feyza Demir - 12/12/2020

Yönetmen: Krzysztof Kieslowski Ülke: Polonya Yapım Yılı: 1988 Yapımcı: Ryszard Chutkowski Senaryo Yazarı: Krzysztof Kieślowski,  Krzysztof Piesiewicz Oyuncular: Miroslaw Baka,…

Quentin Tarantino Gibi Filmler Nasıl Çekilir?
Sinema
339 görüntüleme
Sinema
339 görüntüleme

Quentin Tarantino Gibi Filmler Nasıl Çekilir?

ADMIN - 12/12/2020

Tarantino’nun filmlerini neyin bu kadar farklı kıldığına ve yönetmenlik stilini oluşturmak için birleştirdiği öğelere bir göz atın. Bugünün film öğrencilerine…

Panasonic S1H ProRes RAW
Kamera
662 görüntüleme
Kamera
662 görüntüleme

Panasonic S1H ProRes RAW

ADMIN - 24/05/2020

Panasonic S1H ProRes RAW'ı bekleyenler biraz daha beklemek zorunda kalacaklar. Panasonic LUMIX S1H, çok yönlülüğü ve karlı kayıt formatları nedeniyle…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.