Justice League Filminin 2. Tanitim Videosu

20/04/2017
1144 Views

Justice League’nin ilk fragmanında, dünya yeni bir tehlike ile karşı karşıyadır ve dünyayı kurtarmak için çeşitli kahramanları biraraya getirmek Bruce Wayne ve Diana Prince’e kalmıştır.

Fragmanda Bruce Wayne (Ben Affleck), Wonder Woman’a (Gal Gadot) bir tehdit geldiğini ve hazır olmaları gerektiğini söylüyor. Aquaman (Jason Momoa) The Flash (Ezra Miller) ve Cyborg (Ray Fisher), gibi karakterlerle bol miktarda aksiyon yüklü şeyleri filmde bir araya getiriyorlar. Buna ek olarak, Lois Lane (Amy Adams) ve Komiser Gordon (J.K. Simmons)’ın da bazı görüntülerine filmde denk geliyoruz.

Zack Snyder’ın yönettiği Justice League, Marvel’ın süper kahramanlar Avengers filmine bir cevabı diyebiliriz. Neyse ki, bu yeni fragmada, çok daha hafif ve daha eğlenceli bir duruş getirerek ilk Justice League fragmanındaki bu eğilimini devam ettiren sahneler mevcut.

İlk fragmanı hakkında konuşacak olursak. Yönetmen Zack Snyder yaklaşmakta olan film Justice League’in ilk fragmanını piyasaya sürdüğünde oluşan şok şu: Harika görünmesi! Fragmanda, Bruce Wayne (Ben Affleck)’le başlar ve muhtemelen Warner Bros’un The Avengers filmine cevap niteliğinde olacağını düşündüren savaşçıları bir araya getiren Aquaman’ı avlar. Neredeyse tüm büyük isimleri görüyoruz; Cyborg, Wonder Woman ve The Flash da dahil olmak üzere (Süpermen’in kendisi, henüz bilinmeyen nedenlerden dolayı kayıp).

Man of Steel ve devamı çoğunlukla acayip, kasvetli hisleri nedeniyle eleştiriliyor olsa da, Justice League, Suicide Squad’tan feyz almış gibi görünüyor. Kısacası, Marvel’ın süper kahraman filmleriyle mükemmelleştirdiği film aslında eğlenceli olabilirmiş gibi görünüyor. Tabii ki, Zack Snyder’ın filmlerinin çoğu zaman harika fragmanlara sahip olduğunu ve bir Comic-Con’da Hall H’den çok, çizgi roman kitlesi yaratmanın daha uygun olduğunu unutmamak önemlidir.

Justice League, 17 Kasım 2017’de sinemalarda!

You may be interested

Cannes 2017: Herkesin Konuştuğu 11 Film – Bölüm 3
Festival
1379 views
Festival
1379 views

Cannes 2017: Herkesin Konuştuğu 11 Film – Bölüm 3

ADMIN - 29/06/2017

Uluslararası sinema toplumunda dalgalanmalara neden olan Cannes 2017 filmleri. Cannes veteranı tarafından iki kez Palme d’Or’un galibi Michael Haneke’den Zambiya…

Logan’ın R-Rated VFX’inin Ardındaki Sırlar
Post Prodüksiyon
1410 views
Post Prodüksiyon
1410 views

Logan’ın R-Rated VFX’inin Ardındaki Sırlar

ADMIN - 16/06/2017

X-Men serisinin en yeni ve en karanlık girişi olan Logan, tüm serideki en çarpıcı efektlerin bazılarını içeriyor (filmin R-rating göz…

Sigma: Yeni Cine Zoom
Lens
1794 views
Lens
1794 views

Sigma: Yeni Cine Zoom

ADMIN - 14/06/2017

Sigma, objektifte güzel optikler arayan film yapımcıları için daha ucuz bir alternatif olduğu için bilinir. Yeni High-Speed Primes (şu an…

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.