Canon C300 Mark II Firmware Güncellemesi

17/05/2017
1859 Görüntüleme

Dün piyasaya sürülen Canon C300 Mark II ürün yazılımı güncellemesi V1.0.7.1.00, artefakt içermeyen bir görüntü elde etmek için kamera içi noise azaltımını tamamen atlamanıza izin veriyor. Keskinlik ve noise azaltma, hoş bir görüntü oluşturmayı kolaylaştırmak için üreticilerin kamera yazılımına dahil ettiği bazı özelliklerdendir. Bununla birlikte, ileri düzeydeki kullanıcılar bu yazı ile bu özelliklerden kurtulmayı, mümkün olduğunca etkilerini azaltmayı ya da daha iyi bir görüntü elde etmek için onları tamamen atlamayı öğrenecek.

Canon C300 Mark II’nin noise azaltma menüsünde KAPALI konumda olsa da, bu özellik hala görüntüyü etkilemekte ve belirli koşullar altında eserler yaratmaktadır. Firmware güncellemesi V1.0.7.1.00, kamera içi noise azaltma etkilerini tamamen atlayan -1 ayarı getiriyor.

Noise azaltmak kullanışlı bir araç olsa da, pozlamayı ve iş akışını doğru bir şekilde anlamak ve noise’siz bir görüntü sağlamak için önümüzde daha gidilecek çok yol var gibi gözüküyor. Ayrıca, Neat Video, Red Giant’ın Denoiser III’ü veya DaVinci Resolve‘ün ücretli versiyonları gibi daha ileri düzeyde işlem yapmanız gereken çeşitli yazılım tabanlı noise azaltma çözümleri de mevcuttur.

Canon C300 Mark II ürün yazılımı güncellemesi, genel sistem performansındaki diğer küçük iyileştirmeleri de ele alıyor. Ayrıca, V1.0.7.1.00 Firmware güncellemesi, CFast kartlarının belirli bir kombinasyonunu kullanırken vizör panel ışık kontrol mekanizması kullanıldığında da olası bir kazanın önüne geçecektir.

Canon C300 Mark II firmware güncellemesini bu linkten indirebilirsiniz. Yazılımı kameranıza emniyetli bir şekilde yüklemek için talimatları dikkatle okuduğunuzdan ve takip ettiğinizden emin olun.

İlginizi Çekebilir

Sevgi Elde Etmenin Sapkın Bir Yolu: Öldürme Üzerine Kısa Bir Film (1988)
Akademi
808 görüntüleme
Akademi
808 görüntüleme

Sevgi Elde Etmenin Sapkın Bir Yolu: Öldürme Üzerine Kısa Bir Film (1988)

Elif Feyza Demir - 12/12/2020

Yönetmen: Krzysztof Kieslowski Ülke: Polonya Yapım Yılı: 1988 Yapımcı: Ryszard Chutkowski Senaryo Yazarı: Krzysztof Kieślowski,  Krzysztof Piesiewicz Oyuncular: Miroslaw Baka,…

Quentin Tarantino Gibi Filmler Nasıl Çekilir?
Sinema
429 görüntüleme
Sinema
429 görüntüleme

Quentin Tarantino Gibi Filmler Nasıl Çekilir?

ADMIN - 12/12/2020

Tarantino’nun filmlerini neyin bu kadar farklı kıldığına ve yönetmenlik stilini oluşturmak için birleştirdiği öğelere bir göz atın. Bugünün film öğrencilerine…

Panasonic S1H ProRes RAW
Kamera
733 görüntüleme
Kamera
733 görüntüleme

Panasonic S1H ProRes RAW

ADMIN - 24/05/2020

Panasonic S1H ProRes RAW'ı bekleyenler biraz daha beklemek zorunda kalacaklar. Panasonic LUMIX S1H, çok yönlülüğü ve karlı kayıt formatları nedeniyle…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.