Canon C300 Mark II Firmware Güncellemesi

17/05/2017
1213 Görüntülendi

Dün piyasaya sürülen Canon C300 Mark II ürün yazılımı güncellemesi V1.0.7.1.00, artefakt içermeyen bir görüntü elde etmek için kamera içi noise azaltımını tamamen atlamanıza izin veriyor. Keskinlik ve noise azaltma, hoş bir görüntü oluşturmayı kolaylaştırmak için üreticilerin kamera yazılımına dahil ettiği bazı özelliklerdendir. Bununla birlikte, ileri düzeydeki kullanıcılar bu yazı ile bu özelliklerden kurtulmayı, mümkün olduğunca etkilerini azaltmayı ya da daha iyi bir görüntü elde etmek için onları tamamen atlamayı öğrenecek.

Canon C300 Mark II’nin noise azaltma menüsünde KAPALI konumda olsa da, bu özellik hala görüntüyü etkilemekte ve belirli koşullar altında eserler yaratmaktadır. Firmware güncellemesi V1.0.7.1.00, kamera içi noise azaltma etkilerini tamamen atlayan -1 ayarı getiriyor.

Noise azaltmak kullanışlı bir araç olsa da, pozlamayı ve iş akışını doğru bir şekilde anlamak ve noise’siz bir görüntü sağlamak için önümüzde daha gidilecek çok yol var gibi gözüküyor. Ayrıca, Neat Video, Red Giant’ın Denoiser III’ü veya DaVinci Resolve‘ün ücretli versiyonları gibi daha ileri düzeyde işlem yapmanız gereken çeşitli yazılım tabanlı noise azaltma çözümleri de mevcuttur.

Canon C300 Mark II ürün yazılımı güncellemesi, genel sistem performansındaki diğer küçük iyileştirmeleri de ele alıyor. Ayrıca, V1.0.7.1.00 Firmware güncellemesi, CFast kartlarının belirli bir kombinasyonunu kullanırken vizör panel ışık kontrol mekanizması kullanıldığında da olası bir kazanın önüne geçecektir.

Canon C300 Mark II firmware güncellemesini bu linkten indirebilirsiniz. Yazılımı kameranıza emniyetli bir şekilde yüklemek için talimatları dikkatle okuduğunuzdan ve takip ettiğinizden emin olun.

İlgini Çekebilecek Yazılar

Cannes 2017: Herkesin Konuştuğu 11 Film – Bölüm 3
Festival
paylaşım1348 görüntüleme
Festival
paylaşım1348 görüntüleme

Cannes 2017: Herkesin Konuştuğu 11 Film – Bölüm 3

ADMIN - Haz 29, 2017

Uluslararası sinema toplumunda dalgalanmalara neden olan Cannes 2017 filmleri. Cannes veteranı tarafından iki kez Palme d’Or’un galibi Michael Haneke’den Zambiya…

Logan’ın R-Rated VFX’inin Ardındaki Sırlar
Post Prodüksiyon
paylaşım1372 görüntüleme
Post Prodüksiyon
paylaşım1372 görüntüleme

Logan’ın R-Rated VFX’inin Ardındaki Sırlar

ADMIN - Haz 16, 2017

X-Men serisinin en yeni ve en karanlık girişi olan Logan, tüm serideki en çarpıcı efektlerin bazılarını içeriyor (filmin R-rating göz…

Sigma: Yeni Cine Zoom
Lens
paylaşım1764 görüntüleme
Lens
paylaşım1764 görüntüleme

Sigma: Yeni Cine Zoom

ADMIN - Haz 14, 2017

Sigma, objektifte güzel optikler arayan film yapımcıları için daha ucuz bir alternatif olduğu için bilinir. Yeni High-Speed Primes (şu an…

Yorum Yazmak İçin

Merak etmeyin, mail adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.